Главная / Новости

Хроника дня

Олег Тягныбок: зірвати візит Патріарха Московського в Одесі нам не вдасться, але ми будемо організовувати акції протесту

«Всюди, де буде приїжджати Патріарх Московський, – чи в Києві, чи в Дніпропетровську, чи в Одесі – ми будемо організовувати акції протесту».

Так председатель самой радикально настроенной в Украине партии «Свобода» Олег Тягныбок прокомментировал «Таймеру» свои планы на время визита в Украину Патриарха Московского и всея Руси Кирилла.


О. Тягныбок: звичайно, що будемо організовувати акції протесту, оскільки цей візит носить не чисто релігійний характер, а політичний характер, і зрозуміло, що українське суспільство повинно задекларувати свою позицію щодо таких відповідних нахабних намірів будувати на нашій території «руський мір». «Таймер» попросил уточнить, в чём же заключается политическая составляющая визита Патриарха, ведь он — лицо духовное.
О. Тягныбок: якщо б ці візити Патріарха Кирила носили релігійний характер, ніхто би не заперечував проти цього, тому що релігія є релігія. Але коли Московський Патріарх починає виконувати політичну волю теперішнього політичного керівництва Кремля… Хоча в Росії завжди так було, завжди Церква неподільно співпрацювала з владою, чи це була царська влада, чи це була навіть комуністична влада, ну а тепер тим паче. Ну зрозуміло, що не може так бути, що він буде приїжджати на нашу територію, а з нашого боку, з боку українського суспільства не буде жодного спротиву.
«Я розумію, що зірвати візит нам не вдасться, але хоча би показати свою позицію, показати, що не всі погоджуються з тими заявами і прагненнями Московського Патріарха....ми повинні це зробити обов’язково», — пообещал глава украинских националистов.

Новости по теме:

Скачивайте мобильное приложение ТАЙМЕРА для вашего мобильного телефона на iOS или Android!
Чтобы оставить комментарий, авторизируйтесь через свой аккаунт в

Новости партнёров:

Видео

Как это было: дебош участников АТО в одесском парке и их усмирение

12 октября трое пьяных мужчин в камуфляже в парке Шевченко цеплялись к прохожим и всячески провоцировали конфликт. Наконец, они своего добились, но результаты оказались не в их пользу.