Главная / Новости

Хроника дня

Олег Тягныбок: зірвати візит Патріарха Московського в Одесі нам не вдасться, але ми будемо організовувати акції протесту

«Всюди, де буде приїжджати Патріарх Московський, – чи в Києві, чи в Дніпропетровську, чи в Одесі – ми будемо організовувати акції протесту».

Так председатель самой радикально настроенной в Украине партии «Свобода» Олег Тягныбок прокомментировал «Таймеру» свои планы на время визита в Украину Патриарха Московского и всея Руси Кирилла.


О. Тягныбок: звичайно, що будемо організовувати акції протесту, оскільки цей візит носить не чисто релігійний характер, а політичний характер, і зрозуміло, що українське суспільство повинно задекларувати свою позицію щодо таких відповідних нахабних намірів будувати на нашій території «руський мір». «Таймер» попросил уточнить, в чём же заключается политическая составляющая визита Патриарха, ведь он — лицо духовное.
О. Тягныбок: якщо б ці візити Патріарха Кирила носили релігійний характер, ніхто би не заперечував проти цього, тому що релігія є релігія. Але коли Московський Патріарх починає виконувати політичну волю теперішнього політичного керівництва Кремля… Хоча в Росії завжди так було, завжди Церква неподільно співпрацювала з владою, чи це була царська влада, чи це була навіть комуністична влада, ну а тепер тим паче. Ну зрозуміло, що не може так бути, що він буде приїжджати на нашу територію, а з нашого боку, з боку українського суспільства не буде жодного спротиву.
«Я розумію, що зірвати візит нам не вдасться, але хоча би показати свою позицію, показати, що не всі погоджуються з тими заявами і прагненнями Московського Патріарха....ми повинні це зробити обов’язково», — пообещал глава украинских националистов.

Новости по теме:

Подписывайтесь на наш канал в Telegram @timerodessa (t.me/timerodessa) - будьте всегда в курсе важнейших новостей!
Чтобы оставить комментарий, авторизируйтесь через свой аккаунт в

????????...

Верка Сердючка первой ступит на летнюю сцену Одесского морвокзала

Одесский морской вокзал на всё лето станет главной концертной «Меккой» страны — на сцене этого развлекательного комплекса, который специально строят для такого случая, пройдут более 40 выступлений украинских и мировых исполнителей.

1

Видео

Видеофакт: в Приморском наблюдали смерч

17 июня в районе посёлка Приморское Килийского района Одесской области в море возник настоящий смерч.????????...