Главная / Новости

Хроника дня

Одесситов зовут отпраздновать День освобождения Украины на Аллее Славы

28 октября в 12 часов на Аллее Славы состоится возложение цветов к памятнику Неизвестному Матросу в честь 74-й годовщины освобождения Украины от немецко-фашистских захватчиков.

Соответствующее сообщение распространила пресс-служба одесского отделения партии «Разумная сила» и её лидер, активист Куликова поля Морис Ибрагим.

«Приглашаем Вас отдать дань уважения и памяти этому подвигу наших отцов и дедов!» — говорится в сообщении.
10
Подписывайтесь на наш канал в Telegram @timerodessa (t.me/timerodessa) - будьте всегда в курсе важнейших новостей!
Чтобы оставить комментарий, авторизируйтесь через свой аккаунт в
Ukrain Odessa Ukrain Odessa

Для меня в контексте Великой Отечественной войны было две даты: 9 Мая(великий День Победы) и 10 Апреля( День освобождения Одессы). Но теперь, когда нынешняя украинская власть старается стереть из памяти народа КТО освободил нас от фашизма, когда фактически под запретом само понятие "Великая Отечественная война", когда День Победы 9 Мая подменяется размытым и невнятным днём скорби мая восьмого, я ни за что не дам себе забыть День Освобождения Украины от немецко-фашистких захватчиков. И детям своим буду завещать помнить этот День!

Ответить +7
Левитан Игорь Левитан Игорь

Молодцы! Надо использовать любой повод, чтобы напомнить - Одесса жива!

Ответить +5
Мамчур Святослав Мамчур Святослав

победили немецких фашистов - победим и украинских

Ответить +4
Гварнарытус Ахтармерз Гварнарытус Ахтармерз

В контексте последних 4х лет - что-то я не уверен что она была освобождена 74 года назад от фашистов. .. .

Ответить +7
Колин Максим Колин Максим

А под КАКИМИ флагами зовут отпраздновать? Под теми,что освобождали или под своими? Это же насмешка над теми,кто освобождал.

Ответить +5
Freylafet Ilya Freylafet Ilya

Освобождение украины от кого?

Ответить +2
Ukrain Odessa Ukrain Odessa

28 октября в 12 часов на Аллее Славы состоится возложение цветов к памятнику Неизвестному матросу в честь 74-й годовщины освобождения Украины от немецко-фашистских захватчиков.

Ответить +2
Ukrain Odessa Ukrain Odessa

Ответить +1
Ukrain Odessa Ukrain Odessa

Ольга Богомолець
Народний депутат України
Революція народила монстра
26 жовтня 2018, 10:20
За роки після революції, плодами якої ми вчергове не зуміли скористатися, в Україні народилося нове страшне явище.

Згідно останнього рейтингу, складеного інвестиційною компанією Dragon Capital спільно з журналом "Новое время", статки 100 найбагатших людей України за останній рік зростали у 12 разів швидше ніж ВВП країни. Загалом сто олігархів сконцентрували у своїх руках 37,5 млрд доларів, що становить половину державного боргу України.

Паралельно з блискавичним збагаченням купки обраних, українці стрімко біднішають. В цьому році МВФ визнав Україну найбіднішою країною Європи, яка з показником ВВП на душу населення у 2656 доларів опустилася у рейтингу нижче Молдови.

Незадовільний стан економіки, війна, підвищення тарифів та інфляція – перетворюють українців на жебраків, а тим часом наближені до режиму олігархи казково збагачуються.

Ситуація сьогодні – набагато гірша ніж була за часів Януковича. Тоді всі чітко знали – є злочинний режим і є демократична опозиція, яка має моральне право вимагати дотримання прав людей, висувати економічні, соціальні та політичні вимоги до влади. І в той час моральна сила була на боці людей – з ними намагалися рахуватися, їх боялися.

Сьогодні олігархи стали найзапеклішими "патріотами". І тепер під гаслом реформ, патріотизму, та під українськими прапорами вони безкарно розграбовують країну та знищують будь-який спротив їхній потворній системі.

Немає більше демократичної опозиції, яка могла б висувати соціальні, економічні та політичні вимоги до влади, бо олігархи зайняли цю нішу, спотворивши та дискредитувавши наші цінності, з якими українці стояли та вмирали на Майдані.

Віддавши владу після революції політикам, ми дозволили їм створити нового монстра – ще більш хитрого, винахідливого та жорстокого. Сьогодні влада узурпувала монополію на патріотизм, і кожного, хто має сміливість виступити проти розграбунку країни – вона записує у національні зрадники.

Відсторонити їх від влади цього разу буде набагато важче. Режим Януковича тримався лише на кийках та автоматах "Беркуту", але сьогодні олігархи порозумнішали, поставивши собі на службу ще й ідеологію.

Проте за мотлохом слів про реформи треба дивитися на результати. А результат їхніх реформ один: повний крах соціальної політики, знищення залишків справедливості в країні, суцільне зубожіння населення, а на цьому тлі – прискорене збагачення купки наближених до влади олігархів.

Незабаром у нас з'явиться шанс щось змінити у державі, і ми не маємо права цей шанс прогавити. Або ми їх відсторонимо від влади, або вони нас – від життя. ..

Ответить +2
Робов Олег Робов Олег

Млава великим воинам города героя Одессы
и позор грантоедам и предателям Казанжи, Балабе,шизофреннику Стерненки из Килиии. .Опозорили наш край ради 30 серебреников. .

Ответить +1

????????...

Видео

Как Степанов с губернаторским креслом попрощался

10 апреля уволенный президентом и правительством председатель Одесской облгосадминистрации Максим Степанов дал свою прощальную пресс-конференцию, на которой немного рассказал и о дальнейших планах.

1


????????...