Главная / Новости

Хроника дня

Предприниматели рынка «Северный» просят прокуратуру защитить их от новых владельцев

Председатель кооператива рынка «Северный» Сергей Швидкий подал заявление в прокуратуру Одесской области с просьбой защитить права предпринимателей.

Председатель кооператива рынка «Северный» Сергей Швидкий подал заявление в прокуратуру Одесской области с просьбой защитить права предпринимателей.

Как сообщилось ранее утром 24 июля 2009 года на рынок «Северный» прибыла группа людей в сопровождении сорока «омоновцев» и представились новыми владельцами рынка. При этом они вынуждали торговцев подписать новые, невыгодные для предпринимателей, договоры аренды.

- Новый директор пришел ко мне со списком неплательщиков и с ним 40 человек автоматчиков, - рассказывает предприниматель рынка «Северный» Наталья. - Он якобы рынок выкупил на пять лет со всеми нашими контейнерами и если завтра со мной не будет составлен договор, то меня просто под руки выведут из моего павильона.

«Таймер» полностью публикует заявление председателя кооператива рынка.

«ЗАЯВА

Звертаюсь до Вас на підставі ст. 97 КПК України, ст. 12 Закону України «Про прокуратуру», ст. 3 та 20 Закону України «Про об’єднання громадян», з метою захисту та реального поновлення прав та законних інтересів підприємців-продавців, що здійснюють торгівлю ринку « Північний» від злочинно-неправомірних діянь «нової адміністрації» ринку, а також його «нового власника».
Вранці 24 липня поточного до ринку «Північний» приїхало 40 омоновців з Дніпропетровської області (один із автобусів блакитні міліцейські номери 05-14, 04 регіон, другий жовті номери 16-15) разом особами, які відрекомендувалися як Назаров Дмитро Юрієвич – новий директор ринку та Корбан Геннадій Олегович – його компаньйон.
Мазуренко – засновник ТОВ « Ринок Північний» повідомив, що передав цей об’єкт господарювання даним особам – Назарову та Корбану на строк 5 років з пролонгацією строком до 15 років.

«Нові господарі» заявили, що якщо підприємці не розрахуються до 10 ранку завтрашнього дня (до 25.07.09) з боргами їх буде насильно викинуто з ринку, а павільйони знищено.

Кримінальна сутність дій вищезазначених осіб підтверджується:

- двома порушеними кримінальними справами по шахрайству, незаконному ухиленню від оподаткування;
- впровадженні Одеського господарського суду знаходяться справи предметом розгляду яких є правомірність здійснення ТОВ «Ринок Північний» своєї господарської діяльності;
- численні заяви підприємців ринку у різні інстанції про відновлення їх законних конституційних прав, що грубо були порушені посадовими особами ТОВ «Ринок Північний» .

На ринку коїться тотальне беззаконня. Підприємці не хочуть фінансувати злочинність.

Згідно з п. 9.4.6 договору оренди, укладеного між Одеською міською радою та ТОВ «Ринок Північний» від 29.04.2009 року, Орендар зобов’язаний повідомити в тижневий термін Орендодавця про відчуження будинків і споруд (або їх частин), розташованих на переданій в оренду земельній ділянці, переоформити документи на право подальшого користування земельною ділянку.
Крім того відповідно до ст. 8-1 Закону України «Про оренду землі», право оренди земельної ділянки державної або комунальної власності не може бути відчужено її орендарем іншим особам….

Таким чином, продаж одного корпусу ринку «Північний» (якщо продаж здійснено), що знаходиться у власності ТОВ «Ринку Північний» не тягне за собою ніяких правових наслідків, щодо використання всієї земельної ділянки під ринком «Північний», яка знаходиться на праві оренди у ТОВ «Ринку Північний».

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.97 КПК ст. 1, 4, 12, 19 Закону України «Про прокуратуру», з метою захисту конституційних прав громадян — суб’єктів підприємницької діяльності ринку «Північний» від протиправних діянь з боку посадових осіб ТОВ «Ринок Північний»,-

ПРОШУ:
прийняти необхідні заходи в межах Вашої компетенції для недопущення грубого порушення прав підприємців-продавців даного ринку та можливого кровопролиття людей, що відстоюють свої права».

Подписывайтесь на наш канал в Telegram @timerodessa (t.me/timerodessa) - будьте всегда в курсе важнейших новостей!
Чтобы оставить комментарий, авторизируйтесь через свой аккаунт в

Загрузка...

Видео

Об операции по подъёму Delfi рассказали на специальной пресс-конференции

11 сентября в Одессе состоялась пресс-конференция, на которой представители осуществлявших эвакуацию танкера Delfi компаний рассказали подробности операции.

Инфографикаперекредитування онлайн позик
Загрузка...