Главная / Новости

Хроника дня

Кандидат в депутаты горсовета Павел Серебреник пытался скрыть свои судимости, но суд уведомил об этом теризбирком

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ОКРЕМА УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29 жовтня 2010 року
Справа № 2-а-10080/10/1570 .
Категорія: 7
Головуючий у суді І інстанції: С.
Кандидат в депутаты Одесского горсовета, который пока является действующим депутытом нынешнего созыва — Павел Серебреник — пытался скрыть от территориальной избирательной комиссии сведения о своих судимостях. По этому поводу Одесский апелляционный административный суд вынес решение об уведомлении об этих фактах территориальной комиссии.

Колегія суддів Одеського апеляційного адміністративного суду у складі:
Одесский аппеляционный административный суд, вынес решение о уведомлении ТИК о нарушении Павлом Серебреником избирательного законодательства Украины.


Головуючого судді судді судді
при секретарі
П., С. К.
за участю сторін:
апелянта Д., його представника М. представник третьої особи Серебреника П.В. — П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Одеського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Дулан Олександра Михайловича на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2010 року по справі за адміністративним позовом Дулан Олександра Михайловича до Одеської міської виборчої комісії Одеської області; Одеської обласної виборчої комісії за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на стороні відповідачів Серебреника П.В. та Політичної партії «Партія регіонів» в особі Одеського обласного відділення про скасування реєстрації Серебреника Павла Владиславовича як кандидата на пост депутата Одеської міської ради та Одеської обласної ради, -
ВСТАНОВИЛА:
Постановою Одеської міської виборчої комісії Одеської області № 94 від 02 жовтня 2010 року Серебреник П.В. зареєстрований, як висунутий Одеською міською організацією Партії регіонів кандидатом у депутати Одеської міської ради в одномандатному 46 мажоритарному виборчому окрузі.

При розгляді справи за апеляційною скаргою позивача Дулан О.М., судом апеляційної інстанції встановлено порушення з боку кандидата на посаду депутата Одеської міської ради Серебреником Павлом Владиславовичем вимог п.5 ч.І ст. 38 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

Так, Серебреник П.В. надав до виборчої комісії необхідні документи (а.с. 75) в яких (зокрема в автобіографії а.с. 80-81) повідомив завідомо неправдиву інформацію.

В підписаній їм автобіографії вказано, що Серебренік П.В. — «з 1987 по 1988 роки працював на посаді міліціонера патрульної служби управління внутрішніх справ України в Одеській області, а з 1998 по 1990 роки він проходив службу на посаді командира відділеня спецпідрозділу «Беркут» управління внутрішніх справ України в Одеській області.

Вищенаведена інформація є неправдивою, оскільки, як вбачається з матеріалів справи (а.с. 9 ), у грудні 1995 року Київським районним судом м. Одеси був винесен обвинувачувальний вирок відносно звинуваченого по ст. 144 ч.З, ст. 144 ч.2 КК Украіни Серебреника П.В. При цьому судом було встановлено, що до винесення вироку він працював не в органах МВС, а в СП «Ізумруд». Про працю в СП « Ізумруд» Серебреник П.В. в автобіографії не вказав.

У 1995 році працювати менеджером малого підприємства «Самаргард», як вказаі ним в автобіографії , Серебреник П.В. не міг, так як перебував під вартою за скоєний злочин, а в грудні 1998 року Київським районним судом міста Одеси відносно Серебреника П.В. був винесений обвинувачувальний вирок, та судом було встановлено, що він працював в ТС «Центуріон» ( а.с. 10-11 ).

В автобіографії Серебреником П.В. вказано, що з 2002 року він працює заступнике директора TOB «Експрес»., а з вироку Приморського районного суду міста Одеси 2002 року вбачається, що Серебреник П.В. був засудженим цим судом, як інженер ТОВ "Експрес». (а.с. 12)

Крім того, Серебреник П.В., будучи тричі засудженим за скоєні злочини, в порушені п.5 ч.І ст.38 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республії Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» не вказав в своїй автобіографії про наявність чи відсутність у нього судимостей.

На підставі ч.2 ст. 208 КАС України судова колегія приходить до висновку про необхідність постановления по справі окремої ухвали про порушення суб'єктом виборчого процесу Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

Керуючись ст.ст. 166, 208 КАС України, колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Повідомити Одеську міську виборчу комісію Одеської області про виявлені в ході розгляду справи порушення суб'єктом виборчого процесу — кандидатом на посаду депута Одеської міської ради Серебреником Павлом Владиславовичем норм Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільськи селищних, міських голів».
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, оскарженню в касаційної порядку не підлягає.
Головуючий суддя П
суддя С.
суддя К.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram @timerodessa (t.me/timerodessa) - будьте всегда в курсе важнейших новостей!
Чтобы оставить комментарий, авторизируйтесь через свой аккаунт в

Загрузка...

Пасхальный фестиваль органной музыки завершится «Временами года»

В кафедральном Соборе Святого Павла 10 мая состоится заключительный пасхально-фестивальный концерт, на котором самое знаменитое сочинение Антонио Вивальди прозвучит в исполнении органистки Вероники Струк и скрипачки Елены Ергиевой.

1

ИнфографикаЗагрузка...