Главная / Новости

Хроника дня

«Сильная Украина» опубликовала список кандидатов в депутаты Одесского облсовета по одномандатным мажоритарным округам

Кандидаты от партии «Сильная Украина» в Одесский областной совет по одномандатным мажоритарным округам. (Цифра перед фамилией — номер мажоритарного округа).
1. Загребіна Валентина Василівна – викладач, Білгород-Дністровське медичне училище
2. Храпко Олег Андрійович — заступник директора, Департамент державної політики у сфері зовнішньої торгівлі Міністерства економіки України
3. Слепньов Віктор Михайлович – начальник, Комунальне підприємство «Ізмаїльське міжміське бюро технічної інвентарізації»
4. Моїсеєнко Світлана Петрівна – директор, Благодійний фонд допомоги «Надія»
6. Колодинська Тетяна Василівна — директор школи, Іллічівська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 6
7. Сендик Олег Олександрович — голова правління, Селянське фермерське господарство «Яна»
9. Шутов Микола Ігорович — завідувач кафедри, Одеська філія Європейського університету
10. Локайчук Валерій Федорович – президент, Консалтингова фірма «Комерсант-Консалт»,Товариство з обмеженною відповідальністю
14. Журавель Олександр Михайлович – начальник, Комунальне підприємство «Южненське міське бюро технічної інвентаризації»
16. Біб Сергій Олександрович – пенсіонер
23. Капцов Вадим Миколайович — фізична особа-підприємець
27. Калаянов Георгій Іванович – директор, Приватне сільськогосподарське підприємство «Агропродукт»
32. Конюхов Юрій Максимович – директор, Державне підприємство «Укрспецконверсія»
33. Кришко Геннадій Григорович — фізична особа-підприємець
34. Добрянська Вікторія Вікторівна — генеральний директор, Товариство з обмеженою відповідальністю
«Авангард -Д»
35. Капітан Ігор Борисович – директор, Товариство з обмеженою відповідальністю «Титан»
40. Каліка Семен Єммануїлович – директор, Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «Векка»
45. Щербина Володимир Михайлович – директор, Приватне підприємство «Победа»
48. Дегтяренко Сергій Петрович — асистент кафедри хірургії, Одеський національний медичний університет
49. Беженар Сергій Сергійович — тимчасово не працює
50. Левчук Володимир Володимирович — голова районної ради, Овідіопольська районна рада
51. Михайліченко Василь Миколайович — заступник генерального директора, Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРЧЕМ»
52. Шелудченко Сергій Іванович – лікар, Одеський міський шкіряно-венерологічний диспансер
53. Грабован Сергій Валентинович — фізична особа – підприємець
59. Паларієв Олександр Андрійович – директор, Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробниче-комерційна фірма «Бородіно-А»
60. Кюссе Іван Георгійович — начальник управління агропромислового розвитку, Тарутинська районна державна адміністрація
66. Чижов Геннадій Петрович — генеральний директор, Виробничо-комерційна фірма «Тірас»

Подписывайтесь на наш канал в Telegram @timerodessa (t.me/timerodessa) - будьте всегда в курсе важнейших новостей!
Чтобы оставить комментарий, авторизируйтесь через свой аккаунт в

Загрузка...

Видео

Об операции по подъёму Delfi рассказали на специальной пресс-конференции

11 сентября в Одессе состоялась пресс-конференция, на которой представители осуществлявших эвакуацию танкера Delfi компаний рассказали подробности операции.

Инфографика



перекредитування онлайн позик
Загрузка...