Главная / Новости

Хроника дня

Одесса: работники «Северного» выступают против новых владельцев рынка

На рынке «Северный» проходит акция протеста против действий людей, называющих себя новыми владельцами базара.
По словам члена политисполкома партии «Родина» Сергея Бовбалана, утром 24 июля 2009 года на рынок «Северный» прибыла группа людей в сопровождении сорока «омоновцев» и представились Дмитрием Назаровым и Геннадием Корбаном.

С. Бовбалан: эти люди говорят «мы — новая власть, мы тут всё купили». Сейчас кроме «омоновцев» прибыли 30 сотрудников охранной службы. При этом по закону отчуждать или перепродавать землю, которая находится в аренде нельзя, то есть, если даже есть договор субаренды, он не имеет юридической силы.


Он отметил, предпринимателям «пытаются навязать» арендную плату в размере от 50 до 90 гривен, в зависимости от расположения торгового места. При этом сейчас предприниматели платят около 30 гривен.
С. Бовбалан: так называемые собственники говорят работникам рынка, что если они не подпишут новые договоры аренды до 10 утра, то их просто выкинут. Люди приняли решение не уходить с рынка и объявили акцию протеста. Сейчас к ним присоединятся работники рынка «Куяльник». Мы подготовили заявление в прокуратуру по поводу сложившейся ситуации, а также оповестили милицию.
Так, на данный момент предпринимателям не было предъявлено никаких документов, удостоверяющих право собственности на рынок, а также личность людей, представляющихся его новыми владельцами.

В распоряжении редакции «Таймера» оказалось заявление от председателя кооператива рынка «Северный» Сергея Швидкого в прокуратуру Суворовского района. Редакция публикует его без правок и купюр:

«ЗАЯВА

Звертаюсь до Вас на підставі ст. 97 КПК України, ст. 12 Закону України «Про прокуратуру», ст. 3 та 20 Закону України «Про об’єднання громадян», з метою захисту та реального поновлення прав та законних інтересів підприємців-продавців, що здійснюють торгівлю ринку « Північний» від злочинно-неправомірних діянь «нової адміністрації» ринку, а також його «нового власника».
Вранці 24 липня поточного до ринку «Північний» приїхало 40 омоновців з Дніпропетровської області (один із автобусів блакитні міліцейські номери 05-14, 04 регіон, другий жовті номери 16-15) разом особами, які відрекомендувалися як Назаров Дмитро Юрієвич – новий директор ринку та Корбан Геннадій Олегович – його компаньйон.
Мазуренко – засновник ТОВ « Ринок Північний» повідомив, що передав цей об’єкт господарювання даним особам – Назарову та Корбану на строк 5 років з пролонгацією строком до 15 років.
«Нові господарі» заявили, що якщо підприємці не розрахуються до 10 ранку завтрашнього дня (до 25.07.09) з боргами їх буде насильно викинуто з ринку, а павільйони знищено.
Кримінальна сутність дій вищезазначених осіб підтверджується:
- двома порушеними кримінальними справами по шахрайству, незаконному ухиленню від оподаткування;
- впровадженні Одеського господарського суду знаходяться справи предметом розгляду яких є правомірність здійснення ТОВ «Ринок Північний» своєї господарської діяльності;
- численні заяви підприємців ринку у різні інстанції про відновлення їх законних конституційних прав, що грубо були порушені посадовими особами ТОВ «Ринок Північний» .
На ринку коїться тотальне беззаконня. Підприємці не хочуть фінансувати злочинність.
Згідно з п. 9.4.6 договору оренди, укладеного між Одеською міською радою та ТОВ «Ринок Північний» від 29.04.2009 року, Орендар зобов’язаний повідомити в тижневий термін Орендодавця про відчуження будинків і споруд (або їх частин), розташованих на переданій в оренду земельній ділянці, переоформити документи на право подальшого користування земельною ділянку.
Крім того відповідно до ст. 8-1 Закону України «Про оренду землі», право оренди земельної ділянки державної або комунальної власності не може бути відчужено її орендарем іншим особам….
Таким чином, продаж одного корпусу ринку «Північний» (якщо продаж здійснено), що знаходиться у власності ТОВ «Ринку Північний» не тягне за собою ніяких правових наслідків, щодо використання всієї земельної ділянки під ринком «Північний», яка знаходиться на праві оренди у ТОВ «Ринку Північний».
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.97 КПК ст. 1, 4, 12, 19 Закону України «Про прокуратуру», з метою захисту конституційних прав громадян — суб’єктів підприємницької діяльності ринку «Північний» від протиправних діянь з боку посадових осіб ТОВ «Ринок Північний»,-
ПРОШУ:
прийняти необхідні заходи в межах Вашої компетенції для недопущення грубого порушення прав підприємців-продавців даного ринку та можливого кровопролиття людей, що відстоюють свої права».

1
Подписывайтесь на наш канал в Telegram @timerodessa (t.me/timerodessa) - будьте всегда в курсе важнейших новостей!
Чтобы оставить комментарий, авторизируйтесь через свой аккаунт в

Загрузка...

ИнфографикаЗагрузка...