Главная / Новости

Хроника дня

«Братство» извинилось за оскверненный памятник погибшим милиционерам

Руководство правоэкстремистской организации «Братство», осквернившей на днях в Одессе памятник Владимиру Ильичу Ленину и мемориал погибшим милиционерам, похоже, впало в маразм.

Руководство правоэкстремистской организации «Братство», осквернившей на днях в Одессе памятник Владимиру Ильичу Ленину и мемориал погибшим милиционерам, похоже, впало в маразм.

По крайней мере, об этом свидетельствует очередное заявление «свидомых» террористов, в котором они… извиняются за эту акцию, отрицая свою причастность к ней.

Честно говоря, редакция «Таймера» долго размышляла над тем, что хотели сказать авторы приведенного ниже текста, но так и не придумала. Может быть, вы нам поможете, уважаемые читатели?

Публикуется языком оригинала, без правок и купюр.

«Центральним проводом БРАТСТВА проведено внутрішнє розслідування обставин інциденту паплюження в Одесі монументів Леніна та «Захисникам правопорядку».

Інцидент стався в ніч на друге липня в Одесі. Малолітні прихильники БРАТСТВА з Одеської області на знак протесту проти утримання під вартою Миколи Коханівського закидали фарбою зазначені монументи та на постаменті пам‘ятника Леніну зробили напис «Свободу політв‘язню Коханівському»

З'ясувалося, що одеській монумент із написом «Захисникам правопорядку» насправді встановлений та знаний серед місцевого населення як монумент загиблим захисникам правопорядку.

Ми недолюблюємо міліціонерів як репресивний інструмент антинародного режиму і, зокрема, вважаємо порочною практикою деяких священнослужителів допускати до церковних таїнств співробітників правоохоронних органів. Проте, спираючись на християнську традицію, вважаємо неприпустимим плюндрування будь-яких пам‘ятників загиблим. Тим більше, що даний пам‘ятник, як з‘ясувалося, був освячений православною церквою.

БРАТСТВО схвалює атаку на Леніна. Проте засуджує плюндрування монумента загиблим правоохоронцям. Оскільки обидві атаки скоєні не членами БРАТСТВА, а нашими прихильниками, виявляється неможливим застосування до них якихось дисциплінарних заходів. Не зважаючи на це, звертаємось до наших прихильників із закликом про неприпустимість в майбутньому атак на подібні монументи.

Модераторам сайту "bratstvo.info" висловлено догану за те, що вони приписали БРАТСТВУ відповідальність за помилки наших прихильників».

Подписывайтесь на наш канал в Telegram @timerodessa (t.me/timerodessa) - будьте всегда в курсе важнейших новостей!
Чтобы оставить комментарий, авторизируйтесь через свой аккаунт в

Загрузка...

Видео

Салют в честь Дня Победы в Одессе

9 мая 2021 года празднование Дня Победы в Одессе завершилось салютом.

1


Загрузка...